Ik gadu šī svētku nedēļa ir īpaša katram, kam Latvija ir tuva un mīļa. Visā Latvijā notiek dažādi jauki pasākumi. Arī Grundzālē, vietā, kur atrodas mūsu fabrika, 11. novembra vakarā notika īpaši Latvijas svētku nedēļai veltītās orientēšanās sacensības “Grundzāles nakts 2019”.

Sacensību mērķis ir veicināt sportisko aktivitāšu dažādošanu, ģimeņu kopābūšanu sportojot svaigā gaisā. Sacensībās piedalījās 60 dažāda vecuma dalībnieki.
Pirms sacensībām notika Gaismas ceļa izveide no Grundzāles skolas līdz Grundzāliešu piemiņas piemineklim.

Sacensības organizēja Grundzāles pamatskolas sporta skolotājs Māris Stabiņš sadarbībā ar OK Azimuts, Grundzāles pamatskolu un Grundzāles pagasta pārvaldi.

Mums bija prieks atbalstīt šo pasākumu! Paldies organizatoriem par iniciatīvu un aktīvā dzīvesveida popularizēšanu!

 

"Kārumu Fabrika" ar savu stendu piedalīsies pasaulē lielākajā saldumu un uzkodu izstādē ISM 2020 Vācijā, Ķelnē. Izstāde norisināsies no 2. līdz 5. februārim. Stends atradīsies hallē 3.2., stenda numurs ir B20.

Tiksimies tur šajā 50. jubilejas izstādē!

ism (1).jpg

SIA „Kārumu Fabrika" ir noslēgusi līgumu Nr. 1.2.2.1/16/A/007 ar Latvijas Pārtikas uzņēmumu federāciju (LPUF) par atbalsta saņemšanu saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu "Pārtikas un to saistīto nozaru nodarbināto apmācības - prasmju pilnveide".

SIA „Kārumu Fabrika" ir noslēgusi līgumu Nr. SKV-L-2016/167 ar Latvijas Investīciju un attīstības aģentūru (LIAA) par atbalsta saņemšanu saskaņā ar Eiropas Reģionālās attīstības fonda projektu "Starpatautiskās konkurētspējas veicināšana".

Lai veicinātu jaunu kompetenču attīstību, SIA "Kārumu Fabrika" piedalās apmācību projektā „Pārtikas nozarē nodarbināto apmācības – konkurētspējas veicināšanai” , kuru nodrošina Latvijas Pārtikas uzņēmumu federācija sadarbībā ar Latvijas investīciju un attīstības aģentūru un ESF.  (līguma Nr. L-APA-10-0029).

Веб-портал JooMix.